Overslaan en naar de inhoud gaan

Teamleden

edict_foto_valere.png

Valère Awouters
Lector & Senior researcher
Valere.awouters@ucll.be - +32 11 180 910

edict_foto_ruben.png

Ruben Jans
Lector & Senior researcher
Ruben.jans@ucll.be - +32 11 180 911

edict_foto_sebastiaan.png

Sebastiaan Jans
Lector & Senior researcher
Sebastiaan.jans@ucll.be - +32 11 180 911

edict_foto_dries.png

Dries Palmaers
Lector & Senior researcher
Dries.palmaers@ucll.be - +32 11 180 912

edict_foto_andy.png

Andy Veltjen
Lector & Senior researcher
Andy.veltjen@ucll.be - +32 11 180 913

edict_foto_nele.png

Nele Kelchtermans
Teacher & Researcher
Nele.kelchtermans@ucll.be - +32 11 180 913

edict_foto_katrien.png

Karolien Vlayen
Docente Handel  & Contactpersoon UC Leuven-Limburg - secundair onderwijs
Karolien.vlayen@ucll.be - +32 11 180 400

edict_foto_jasmine.png

Jasmine Buntinx
Lector Leerzorgspecialist
Jasmine.buntinx@ucll.be - 32 11 180 600

edict_foto_jan.png

Jan Coenegrachts
Lector Nederlands
jan.coenegrachts@ucll.be