Overslaan en naar de inhoud gaan

Een hogeschool krijgt heel wat opdrachten inzake toegepast onderzoek en dienstverlening. Bij UCLL zijn zowat 300 onderzoekers actief. Vaak zijn het docenten die vanuit hun expertise ook onderzoek verrichten.

Het onderzoek van UCLL focust op drie thema’s:

Bent u op zoek naar een expert? Neem dan zeker contact op met de tien expertisecellen van UCLL:

Active ageing

www.ucll.be/activeageing
Jessie Schrijvers, jessie.schrijvers@ucll.be, tel: 011 180 600

Art of teaching

www.ucll.be/artofteaching
Johan Ardui, johan.ardui@ucll.be, tel: 011 180 460
Leen Alaerts, leen.alaerts@ucll.be, tel: 016 375 600
Renaat Frans, renaat.frans@ucll.be, tel: 011 180 460
Caroline Vancraeyveldt, caroline.vancraeyveldt@ucll.be, tel: 016 375 600

Business innovation

www.ucll.be/businessinnovation
José Tummers, jose.tummers@ucll.be, tel: 016 375 318

Education for all

www.ucll.be/educationforall
Lijne Vloeberghs, lijne.vloeberghs@ucll.be, tel: 0485 14 49 38
Kristof Das, kristof.das@ucll.be, tel: 0495 25 15 33

Education for the future

www.ucll.be/educationforthefuture
Hilde Geuens, hilde.geuens@ucll.be, tel: 0478 66 26 00

Empowering people

www.ucll.be/empoweringpeople
Davy Nijs, davy.nijs@ucll.be, tel: 011 180 700

Energy

www.ucll.be/energy
Thomas Vanhove, thomas.vanhove@ucll.be, tel: 011 180 300

Healthy living

www.ucll.be/healthyliving
Erika Vanhauwaert, erika.vanhauwaert@ucll.be, tel: 016 375 284

ITECH

www.ucll.be/itech
Patrick De Mazière, patrick.demaziere@ucll.be, tel: 016 375 234

LAB4U

www.ucll.be/lab4u
Sofie Ignoul, sofie.ignoul@ucll.be, tel: 011 180 300