Overslaan en naar de inhoud gaan

Wil je persoonlijk contact opnemen?

De studentencoach is  het eerste  aanspreekpunt voor de stageschool. Vervolgens kan je met vragen terecht bij de praktijkcel en de opleidingsverantwoordelijke van de opleiding.

Opleidingsfase 1

Praktijk 1 BaLO 

  • 1 BaLO A: Wendy Boes - wendy.boes [at] ucll.be
  • 1 BaLO B:  Annie Beynaerts - annie.beynaerts [at] ucll.be
  • 1 BaLO C:  Hilde Wuytens - hilde.wuytens [at] ucll.be
  • 1BALO D:  Ron Claessens - ron.claessens [at] ucll.be
  • 1 BaLO E:  Hilde Kuijpers - hilde.kuijpers [at] ucll.be
  • 1 BaLO F:  Veerle Martens - veerle.martens [at] ucll.be
  • 1 BaLO G: Jessie Vos - jessie.vos [at] ucll.be
  • 1 BaLO H: Helena Bijnens - helena.bijnens [at] ucll.be

 

Opleidingsfase 2

Praktijk 2 BaLO 

  • 2 BaLO A:  Bart Bunkens - bart.bunkens [at] ucll.be
  • 2 BaLO B:  Elke Maesen - elke.maesen [at] ucll.be
  • 2 BaLO C:  Ben Nowé  - ben.nowé@ucll.be
  • 2BALO D:  Mieke Creemers - mieke.creemers [at] ucll.be
  • 2 BaLO E:  Liesbeth Francken - liesbeth.francken [at] ucll.be
  • 2 BaLO F:  Sofie Van Der Borght - sofie.vanderborght [at] ucll.be

Opleidingsfase 3

Praktijk 3 BaLO

  • 3 BaLO A: Wendy Boes - wendy.boes [at] ucll.be
  • 3 BaLO B:  Liesbeth Lefèvre - liesbeth.lefevre [at] ucll.be
  • 3 BaLO C:  Liesbeth Francken - liesbeth.francken [at] ucll.be
  • 3 BaLO D:  An Meermans - an.meermans [at] ucll.be
  • 3 BaLO E:  Bart Bunkens - bart.bunkens [at] ucll.be
  • 3 BaLO F:  Bruno Gevaert - bruno.gevaert [at] ucll.be

Andere contactpersonen

  • Opleidingsverantwoordelijke:  Lieven Faes - lieven.faes [at] ucll.be
  • Praktijkcel BaLO:  Petra L'Hoest - petra.lhoest [at] ucll.be
  • Praktijkcel BaLO:  Marleen Stiers - marleen.stiers [at] ucll.be