Overslaan en naar de inhoud gaan

Wil je persoonlijk contact opnemen? De studentencoaches zijn het eerste aanspreekpunt bij de begeleiding van studenten. Vervolgens kan je terecht bij de praktijkcel  en het opleidingshoofd van de opleiding.

Opleidingsfase 1

  • 1 BaKO A en B - E  en F: Jos Cuypers - jos.cuypers [at] ucll.be
  • 1 BaKO C  en D:  Ivo Smolders - ivo.smolders [at] ucll.be

Foto's studentencoaches

Opleidingsfase 2

  • 2 BaKO A en B - E en F : Nele Hermans - nele.hermans [at] ucll.be             
  • ​2 BaKO C en D:  Anne Hubo - anne.hubo [at] ucll.be

Foto's studentencoaches

Opleidingsfase 3

  • 3 BaKO A:  Anne Hubo - anne.hubo [at] ucll.be
  • 3 BaKO B:   Nadja Vandenbroeck - nadja.vandenbroeck [at] ucll.be

Foto's studentencoaches

Andere contactpersonen

  • Opleidingsverantwoordelijke: Ann Deburchgrave - ann.deburchgrave [at] ucll.be
  • Praktijkcel: Marleen Stiers - marleen.stiers [at] ucll.be

Foto's contactpersonen