Overslaan en naar de inhoud gaan

Wil je persoonlijk contact opnemen? De studentencoaches zijn het eerste aanpsreekpunt bij de begeleiding van studenten. Vervolgens kan je terecht bij de praktijkcel  en de opleidingsverantwoordelijke van de opleiding.

Studentencoaches Proeftuintraject

Jolien Bylois - jolien.bylois@ucll.be
Karlien Hermans - karlien.hermans@ucll.be
Evelien Vanderaerden - evelien.vanderaerden@ucll.be
Liese Allard - liese.allard@ucll.be

Liesbeth Alaerts - liesbeth.alaerts@ucll.be
Kathleen Roosen - kathleen.roosen@ucll.be
Kim Tintel - kim.tintel@ucll.be

Foto's studentencoaches

Andere contactpersonen

Opleidingsverantwoordelijke: Ann Deburchgrave - ann.deburchgrave@ucll.be
Praktijkcel: Marleen Stiers - marleen.stiers@ucll.be

Foto's contactpersonen