Overslaan en naar de inhoud gaan

Wil je persoonlijk contact opnemen?

Drie studentencoaches begeleiden een groep van 30 studenten. Iedere studentencoach volgt  van meer nabij een groep van 10 studenten op.  Deze studentencoach is  het eerste  aanspreekpunt voor de stageschool. Vervolgens kan je met vragen terecht bij de praktijkcel en de opleidingsverantwoordelijke van de opleiding.

Opleidingsfase 1

Leergemeenschap Praktijk 1 BaLO 

1 BaLO A

  •  Wendy Boes - wendy.boes [at] ucll.be
  • Lieven Jacobs - lieven.jacobs [at] ucll.be
  • Hilde Vanbrabant - hilde.vanbrabant [at] ucll.be

1 BaLO B

  • Carla Goorts  - carla.goorts [at] ucll.be
  • Veerle Martens - veerle.martens [at] ucll.be
  • Hilde Wuytens - hilde.wuytens [at] ucll.be

1 BaLO C

  • Joke Claesen - joke.claesen [at] ucll.be
  • Ron Claessens - ron.claessens [at] ucll.be
  • Sarah Jacome - sarah.jacomealvarez [at] ucll.be

1 BaLO D

  • Hilde Kuijpers - hilde.kuijpers [at] ucll.be
  • Els Van Waes - els.vanwaes [at] ucll.be
  • Lotte Wilms - lotte.wilms [at] ucll.be

1 BaLO E

  • Helena Bijnens - helena.bijnens [at] ucll.be
  • Mieke Creemers - mieke.creemers [at] ucll.be
  • Jessie Vos - jessie.vos [at] ucll.be

Foto's studentencoaches

 

Opleidingsfase 2

Leergemeenschap praktijk 2 BaLO 

2 BaLO A

  • Bart Bunkens - bart.bunkens [at] ucll.be             
  • Werner Leunen - werner.leunen [at] ull.be
  • An Meermans - an.meermans [at] ucll.be

2 BaLO B: 

  • Ben Nowé - ben.nowe [at] ucll.be
  • Elke Maesen - elke.maesen [at] ucll.be
  • Kathleen Vanderstraeten - kathleen.vanderstraeten [at] ucll.be

2 BALO  C:

  • Liesbeth Francken - liesbeth.francken [at] ucll.be
  • Martien Geerts - martien.geerts [at] ucll.be
  • Sofie Van Der Borght - sofie.vanderborght [at] ucll.be

Foto's studentencoaches

Opleidingsfase 3

Praktijk 3 BaLO

  • 3 BALO A: Bruno Gevaert - bruno.gevaert [at] ucll.be
  • 3BALO B: Liesbeth Francken - liesbeth.francken [at] ucll.be
  • 3 BALO C: Liesbeth Lefèvre - liesbeth.lefevre [at] ucll.be
  • 3 BALO D: Eveline Lemmens - eveline.lemmens [at] ucll.be
  • 3 BALO E:  Bert Massa - bert.massa [at] ucll.be
  • 3 BALO F:  Bart Bunkens - bart.bunkens [at] ucll.be

Foto's studentencoaches

Andere contactpersonen

  • Opleidingsverantwoordelijke: Jan Schoolmeesters - jan.schoolmeesters [at] ucll.be
  • Praktijkcel: Petra L'hoest - petra.lhoest [at] ucll.be
  • Praktijkcel: Marleen Stiers - marleen.stiers [at] ucll.be

Foto's contactpersonen