programma

Het Graduaat Transport en Logistiek omvat 120SP en wordt aangeboden in een tweejarig dagtraject. Onderstaand programma geldt voor het huidige academiejaar.
Fase 1
Semester 1
4 sp.Verkenning transport en logistiek
3 sp.Supply chain fundamentals
3 sp.Logistieke software: Excel
3 sp.Engels voor transport en logistiek
4 sp.Inkoop
3 sp.Distributielogistiek
4 sp.Financiële en juridische aspecten
Semester 2
4 sp.Bedrijfsinzicht
3 sp.Voorraadbeheer
3 sp.Duurzame en retourlogistiek
Fase 2
Deze vakken zijn algemeen in fase 2.
Semester 1
3 sp.Operations management
3 sp.Material handling: fundamentals
4 sp.Multimodaliteit en douane
3 sp.Mobiliteit
3 sp.Logistieke software: WMS en TMS
3 sp.Frans voor transport en logistiek
Semester 2
3 sp.Material handling: automatisation
3 sp.Innovatie en duurzame toekomst
6 sp.Logistieke software: APS en platformen
+ Je kan de vakken van de afstudeerrichtingen vinden die hier ook bij horen
vrijstellingen
Indien je de vakinhoud volgens jou al eerder in een andere gelijkaardige opleiding (gedeeltelijk) hebt gevolgd, kan je ook navragen of je vrijstellingen kan krijgen.
Mogelijke vrijstellingen bespreek je met de trajectcoach van de opleiding. Voor het graduaat accounting administration is dat els.goethals [at] ucll.be (Els Goethals)
kan je starten zonder voorkennis?
Ja! Je hoeft geen specifieke vooropleiding te hebben afgerond om aan de slag te gaan.
je graduaatsdiploma op zak?
Dan ben je klaar voor een boeiende en uitdagende job in de logistieke wereld.
Of om bij UCLL via een vervolgtraject een Professionele Bachelor Bedrijfsmanagement, afstudeerrichting Logistiek management te behalen.
inschrijven
Er is geen inschrijfdeadline, al zijn de lessen reeds gestart. Indien je je inschrijft rond half oktober, zal je mogelijk een aantal vakken niet in het geplande jaar van het modeltraject kunnen opnemen. Vraag dit na bij je trajectcoach!