Overslaan en naar de inhoud gaan

Starten in februari - Campus Hertogstraat

U bent hier

starten in februari

start tweede semester 2018-2019

Het semester start op maandag 11 februari 2019. We verwachten je die dag om 8u30 in de inkomhal van campus Hertogstraat (Hertogstraat 178, Heverlee), daar verwijzen we je verder door naar de les of je trajectcoach (zie tabel onderaan). ‘s Middags kan je eten in de studentencafetaria of je eigen lunchpakket meebrengen. Vergeet zeker ook je studentenkaart niet.

Studenten die nog niet ingeschreven zijn voor de start van het semester, nemen contact met de trajectcoach van je opleiding (zie tabel onderaan) voor een afspraak.

CURSUSSEN en BOEKEN

Voor je opleiding heb je een aantal handboeken nodig. Die moet je zelf aankopen. Kijk op www.ucll.be/start voor de boekenlijst en voor meer info over waar en wanneer je je materiaal kan aankopen.

VRIJSTELLINGEN

Denk je dat je in aanmerking komt voor vrijstellingen of een combinatietraject? Dat bespreek je ook met de trajectcoach (zie tabel onderaan). Meer info op www.ucll.be/start.

Specifieke Noden of vragen, functiebeperking

Heb je specifieke noden of vragen (sociaal statuut, studiefinanciering, psychosociale problemen, topsportstatuut…) of heb je een functiebeperking? Maak een afspraak met de studentendienst op campus Hertogstraat (+32 (0) 16 37 56 66, studentendienst.ler.brabant@ucll.be).

Infoavond voor ouders

Wil je als ouder meer informatie over begrippen zoals studiepunten, toleranties, leerkrediet, enz..? Wil je de werking van de studie- en studentenbegeleiding op onze hogeschool leren kennen? Kom dan langs op de ouderavond op woensdag 30 januari 2019 om 19u30 op campus Hertogstraat. Na afloop bieden we jullie graag een drankje aan en is er tijd om na te praten. Meer info vind je op onze website.

Hoe bereik je campus Hertogstraat?

De weg met de fiets, het openbaar vervoer of met de wagen vind je via www.ucll.be/start.

MEER INFORMATIE

Heb je nog vragen? Aarzel niet om ons te contacteren, we helpen je graag verder.

Campus Hertogstraat, Hertogstraat 178, 3001 Heverlee, +32 (0)16 37 56 00, ler.heverlee@ucll.be

 

Bij wie kan je terecht?

Kleuteronderwijs (BaKO)

Opleiding

Trajectcoach

E-mailadres

BaKO - Opleidingsfase 1 (en combi-studenten OF1-2) Nele Vanuytven nele.vanuytven@ucll.be
BaKO - Opleidingsfase 2 & 3 (en combi-studenten OF2-3) Bob De Clercq bob.declercq@ucll.be
BaKO - Blended traject Ellen Delmotte ellen.delmotte@ucll.be
     

lager onderwijs (BalO)

Opleiding Trajectcoach

E-mailadres

BaLO Adelheid Spillier adelheid.spillier@ucll.be
BaLO Annemie Gysen annemie.gysen@ucll.be
BaLO - Verkort programma Nadine Bongaerts nadine.bongaerts@ucll.be
     

Secundair onderwijs (BaSO)

Opleiding Trajectcoach

E-mailadres

BaSO - Algemene Vakken Wendy Fransen wendy.fransen@ucll.be
BaSO - Lichamelijke Opvoeding Nick Goemaere nick.goemaere@ucll.be