Overslaan en naar de inhoud gaan

Campus Diepenbeek

Miet Gielkens

Miet.gielkens@ucll.be

Ine Neyens

Ine.neyens@ucll.be

Lerarenopleiding BASO (secundair onderwijs)   (Dag- en avondonderwijs)

Goele Berens

Goele.Berens@ucll.be

Lerarenopleiding BaKO - BaLO Avondonderwijs

Nadja Vandenbroeck Nadja.vandenbroeck@ucll.be

Ine Thys

ine.thys@ucll.be

Lerarenopleiding Banaba’s & PG's

Karen Goedhuys 

Karen.goedhuys@ucll.be

Orthopedagogie

Helma Kees

Helma.kees@ucll.be

Biomedische Laboratorium technieken

Chemie

Natasja  Cordie

Natasja.cordie@ucll.be

Marleen Daenen

Marleen.daenen@ucll.be

E-opleidingen Technologie

Annita Dalemans

Annita.dalemans@ucll.be 

Opleidingen Management

Lieve Wuytens

Lieve.wuytens@ucll.be

Opleidingen Management

Carla.hons

Carla.hons@ucll.be

Opleidingen Management

Campus Oude Luikerbaan Hasselt

Wendy Boes

Wendy.boes@ucll.be

Lerarenopleiding BaLO

(Lager onderwijs)

Lerarenopleiding BALO

(Lager onderwijs)

Sofie Van der Borght 

Sofie.vanderborght@ucll.be

Nele Hermans

Nele.hermans@ucll.be

Lerarenopleiding BaKO

(Kleuteronderwijs)

Campus LIZA Genk

Ann Bancken

Ann.Bancken@ucll.be

Opleidingen Gezondheidszorg (voor studenten met achternaam A – L)

Kristien Goris

Kristien.goris@ucll.be

Opleidingen Gezondheidszorg (voor studenten met achternaam M – Z)