Overslaan en naar de inhoud gaan

Studentendiensten

Twijfels,  faalangst,  verdriet, … blijf  niet te lang met je kopzorgen zitten en kom langs op de studentendienst. De studentendienst biedt je een luisterend oor en als je wil, zoeken ze samen met jou naar de gepaste oplossing.

De studentendienst neemt ook de rol van zorgcoördinator op voor studenten met een functiebeperking

Campus proximus


OM + MK, BBM & BME:
Marleen Van Britsom
(link sends e-mail)
TI + AF, FV & RP + banaba/postgraduaat:
Marina Lens

tel. 016 37 53 33
studentendienst.mt.leuven@ucll.be

Campus Gasthuisberg

Maryse Wuyts
tel. 016 37 52 57
maryse.wuyts@ucll.be (link sends e-mail)

Karen Jacobs
tel. 016 37 52 56
karen.jacobs@ucll.be

Campus Hertogstraat

Tine Meeus
tel. 016 37 56 66
tine.meeus@ucll.be (link sends e-mail)

Hedwig Peetermans
tel. 016 37 56 65
hedwig.peetermans@ucll.be

Thu Dang

tel. 016 37 55 31
thu.dang@ucll.be

Campus Sociale School Heverlee

Nele Beel (SW)
tel. 016 37 51 10
nele.beel@ucll.be (link sends e-mail)

Kristin Schockaert (SRW)
tel. 016 37 58 24
kristin.schockaert@ucll.be (link sends e-mail)

Greet Remans (SRW)
tel. 016 37 51 12
greet.remans@ucll.be (link sends e-mail)
 

Campus Clenardus

Hedwig Peetermans:
aanwezig op dinsdag (de hele dag)  en donderdagvoormiddag
tel. 016 37 54 44
hedwig.peetermans@ucll.be