Kruimelpad
Summer course Kennismaking in het hoger onderwijs
met biomedische wetenschappen als kapstok
Het verheugt ons dat je je hebt ingeschreven voor de opleiding bachelor verpleegkunde of vroedkunde!
Je zal weldra kennismaken met de bouw en functies van het lichaam door studie van anatomie, fysiologie en biologie. Op dinsdag 8/09/2026 organiseren we een sessie die je laat kennismaken met het studeren in het hoger onderwijs, met de biomedische wetenschappen als kapstok.
We laten je kennismaken met ons onderwijssysteem door het hoorcollege, de zelfstudieopdracht en het werkcollege/responsiecollege te introduceren. We geven wat huiswerk mee in die zin dat we je een hoofdstuk uit het handboek laten lezen om hiervan een samenvatting te maken. Niet panikeren, we helpen je in deze eerste sessie hoe je dit kan aanpakken. Tot slot laten we je kennismaken met Padlet om vragen en antwoorden over de leerstof te verzamelen.
Deze summer course gaat door op dinsdag 8/09/2026 van 13 tot 16 uur.
De sessie vindt plaats op Campus Genk, Synaps Park 5400 bus A, 3600 Genk.
Praktische afspraken
- Het is handig om een laptop of tablet mee te brengen voor online oefeningen en notities (al mag dat zeker ook old school met pen en papier).
Inschrijving
Inschrijven voor deze opfriscursus kan door onderstaand formulier in te vullen, tegen zondag 6/09/2026.