Overslaan en naar de inhoud gaan

Bij de studentendiensten van je opleiding kan je terecht voor:

  • Procedure functiebeperking
  • Aanvraag extra ondersteuning  (doorverwijzing naar ondersteuningsteam)

Info over studeren met een functiebeperking.

Studentendiensten Limburg

Campus Diepenbeek

Marc Kuypers

Marc.kuypers@ucll.be

Lerarenopleiding BASO (secundair onderwijs)   (Dag- en avondonderwijs)
 

Ine Neyens

Ine.neyens@ucll.be

Lerarenopleiding BASO (secundair onderwijs)   (Dag- en avondonderwijs)
 

Goele Berens

Goele.Berens@ucll.be

Lerarenopleiding BaKO - BaLO Avondonderwijs
 

Karen Goedhuys 

Karen.goedhuys@ucll.be

Orthopedagogie
 

Natsja  Cordie

Natasja.cordie@ucll.be

Chemie
 

Marleen Daenen

Marleen.daenen@ucll.be

E-opleidingen Technologie
 

Annita Dalemans

Annita.dalemans@ucll.be 

Opleidingen Management
 

Lieve Wuytens

Lieve.wuytens@ucll.be
Opleidingen Management
 

Carla.hons

Carla.hons@ucll.be

Opleidingen Management

 

Campus Oude Luikerbaan Hasselt

Wendy Boes

Wendy.boes@ucll.be

Lerarenopleiding BaLO
 

Sofie Van der Borght 

Sofie.vanderborght@ucll.be

Lerarenopleiding BaLO
 

Katleen Eerdekens

Katleen.eerdekens@ucll.be

Lerarenopleiding BaKO
 

Linda Karremans

Linda.karremans@ucll.be

BNB (en PG) BAZO (zorg)
 

Nadja Vandenbroeck

Nadja.vandenbroeck@ucll.be

Lerarenopleiding BNB (en PG) BABO (buitengewoon onderwijs)

 

Campus Hemelrijk

 Hasselt

Karen Goedhuys

Karen.goedhuys@ucll.be

Graduaten welzijn
 

Jolien Bylois

Jolien.bylois@ucll.be

Lerarenopleiding BAKO (proeftuin)

 

 

Campus LIZA Genk

Ann Bancken

Ann.Bancken@ucll.be

Opleidingen Gezondheidszorg (voor studenten met achternaam A – L)
 

Kristien Goris

Kristien.goris@ucll.be

Opleidingen Gezondheidszorg (voor studenten met achternaam M – Z)