Heb je zorgen? Zit je slecht in je vel? Twijfels, faalangst, verdriet, … blijf niet te lang met je kopzorgen zitten en neem contact met de studentendienst. De studentendienst biedt je een luisterend oor en als je wil, zoeken ze samen met jou naar de gepaste oplossing.

Vragen bij (her)oriëntering? De studentendienst kan gepast advies verstrekken.

De studentendienst neemt ook de rol van zorgcoördinator op voor studenten met een functiebeperking

Contactpersoon

Opleiding

Campus Diepenbeek

Ine Neyens

Ine.neyens@ucll.be

Lerarenopleiding BaSo

Hilde Wuytens

hilde.wuytens@ucll.be

Lerarenopleiding

Ine Thys

ine.thys@ucll.be

Lerarenopleiding

Natasja  Cordie

Natasja.cordie@ucll.be

Chemie  &
Biomedische Laboratoriumtechnologie

Jos Destexhe

jos.destexhe@ucll.be

E-opleidingen Technologie

Annita Dalemans

Annita.dalemans@ucll.be

Opleidingen Management

Lieve Wuytens

Lieve.wuytens@ucll.be

Opleidingen Management

Carla.hons

Carla.hons@ucll.be

Opleidingen Management

Campus Hasselt

Karen Goedhuys 

Karen.goedhuys@ucll.be

Orthopedagogie
Graduaten Welzijn

Campus LIZA Genk

Ann Bancken

Ann.Bancken@ucll.be

Opleidingen Gezondheidszorg (voor studenten met achternaam A – L)

Kristien Goris

Kristien.goris@ucll.be

Opleidingen Gezondheidszorg (voor studenten met achternaam M – Z)

Contactpersoon

Campus Diepenbeek

Ine Neyens

Ine.neyens@ucll.be

Hilde Wuytens

hilde.wuytens@ucll.be

Ine Thys

ine.thys@ucll.be

Natasja  Cordie

Natasja.cordie@ucll.be

Jos Destexhe

jos.destexhe@ucll.be

Annita Dalemans

Annita.dalemans@ucll.be

Lieve Wuytens

Lieve.wuytens@ucll.be

Carla.hons

Carla.hons@ucll.be

Campus Hasselt

Karen Goedhuys 

Karen.goedhuys@ucll.be

Campus LIZA Genk

Ann Bancken

Ann.Bancken@ucll.be

Kristien Goris

Kristien.goris@ucll.be

Opleiding

Campus Diepenbeek

Lerarenopleiding BaSo

Lerarenopleiding

Lerarenopleiding

Chemie  &
Biomedische Laboratoriumtechnologie

E-opleidingen Technologie

Opleidingen Management

Opleidingen Management

Opleidingen Management

Campus Hasselt

Orthopedagogie
Graduaten Welzijn

Campus LIZA Genk

Opleidingen Gezondheidszorg (voor studenten met achternaam A – L)

Opleidingen Gezondheidszorg (voor studenten met achternaam M – Z)